שימוש בשמן לזקן

המדריך האולטימטיבי לשימוש בשמן לזקן

זקנים הם מזמן כבר לא רק טרנד חולף. הם כאן כדי להישאר. במהלך העשור האחרון של המאה הקודמת, פנים מגולחות ונקיות היו ברירת המחדל, שאחר כך האפילה על ידי זיפים (ג'ורג' מייקל קיבל את הקרדיט על המראה הזה) המאה ה -21 ביטלה לגמרי את ברירת המחדל והשאירה אותנו עם בחירה: מראה מגולח או מזוקןגברים כבר לא נתפסים כהיפסטרים אם הם מגדלים זקן. אף אחד לא באמת שם תווית על בעלי זקן יותר.
מחקר שנערך בשנת 2015 מצא כי ל - 67% מאנשי העיר ניו יורק יש סוג של שיער פנים משפם ועד זקן. במקריות מפתיעה, אותו מחקר הכריז כי 67 ימים הוא הזמן הדרוש לגידול זקן מושלם.

נריץ את הזמן לשנת 2018, ונבדוק איך אתה מטפל בזקן שלך? אם אתה פשוט נותן לו לגדול בלי שום התערבות אז חבר, אחי, אדון - אתה באמת צריך. אם נניח כי אתה מטפל בשיער הראש, באמצעות שמפו ואולי אפילו מרכך, למה לא לתת טיפול דומה לזקן שלך? שיער הוא שיער: אם הוא על הראש או על הלחיים, הוא צריך טיפול עדין ואוהב במוצרים שמיועדים לטיפול בשיער הפנים.

מה הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כדי לטפל בזקן שלך? להשתמש בשמן לזקן. ואם אתה לא בטוח למה ואיך, אתה בהחלט במקום הנכון. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על שמן לזקן:

מה זה בכלל שמן לזקן?

השמן לזקן הוא שמן קוסמטי המותאם במיוחד עבור ... זקנים. זו בדרך כלל תערובת של שני שמנים שונים או יותר.

שמן זקן מיועד לחקות את השומן הטבעי המיוצר על ידי עור הפנים. אז כאשר אתה משתמש בשמן לזקן - לא רק הזקן נהנה מהיתרונות שלו אלא גם העור שמתחת, שנשללו ממנו השמש, האוויר ותחושת החופש הכללית, יהיה אסיר תודה על כך. שמן זקן מספק חומרים מזינים הנחוצים ביותר לעור ומשפרים במידה רבה את מראהו. ואל תשכח: אם הזקן שלך נראה טוב, אתה נראה טוב.

מה היתרונות של השימוש בשמן לזקן:

השמן לזקן יעיל בכל שלבי הטיפול בזקן: התקופה הראשונית, בזמן שאתה מגדל את זקנך - מעבר מעור מגולח ונקי לשיער פנים שופע, והשלב הבא של תחזוקת זקן מלאה.

בזמן שאתה מגדל את הזקן שלך:

כל אדם שמגדל זקן יחווה גירוד בשלב שבו זקיקי השיער מפלסים את דרכם מתוך העור הפנים. הגירוד מתחיל בערך אחרי ארבעה שבועות, וזה טבעי לחלוטין.

שימוש בשמן לזקן בשלב זה יקל מאוד על הגירוד. זקיקי השיער צומחים מתוך בלוטות החלב, אשר "תפקידם" הוא לייצר חלב, שהוא השמן שמצפה את השיער. ככל שהשיער אורך הבלוטות נאבקות כדי לשמור על ייצור החלב, והחיכוך הוא שיוצר את הגירוד. שמן לזקן מספק תחליף שמן החלב הטבעי ומזין את עור הפנים ושיער הפנים בלחות.

איך לתחזק נכון את הזקן שלך:

מזל טוב ! עברת את החלק הקשה בגידול הזקן, עכשיו כל שנותר לך לעשות הוא לתחזק אותו. שמן לזקן יעזור לך במשימת תחזוקת הזקן.

אנחנו לא רוצים להיות נושאי חדשות מחרידות, אבל יש דבר שנקרא קשקשי זקן. כן, בן דוד צעיר יותר לקשקשים הנוראים. בהיעדר גילוח, עור הפנים שמסתתר מתחת לזקן יוביל למפולת שלג שיירד מהזקן שלך. זה מראה מצער, וזה מגרד. זה המקום שבו שמן זקן בא להציל את עור הפנים שלך, ואת החלק הקדמי של החולצה שלך לצורך העניין.

נוסף על כך, שמן זקן הוא חיוני אם אתה רוצה זקן שנראה טוב ומרגיש טוב. הוא מרכך את הזקן, עוזר להתיר קשרים, והופך אותו יותר קל לעיצוב. שימוש קבוע של שמן זקן גם מפחית קצוות מפוצלים שגורמים לשיער להיראות מקורזל ומאלצים אותך לקצוץ אותו כל הזמן כדי שיראה בריא.

לסיכום, שמן זקן משפר את מראה של הזקן שלך, הוא מרכך את הזקן ומזין גם את העור.
הזקן שלך יראה טוב בריא, מטופח, מבריק ומלא.

איך להשתמש בשמן לזקן:

אל תבהל זה לא כל כך מסובך. יש לטפטף כמה טיפות לתוך כף היד, משפשפים את שתי כפות הידיים יחד, ומפזרים את השמן באופן שווה. לאחר מכן, מרח את השמן על זקן שלך ובעדינות תעסה אותו לתוך העור.
אחרי שמרחת את השמן ביסודיות, מומלץ להשתמש במסרק איכותי לזקן – רצוי מעץ מלא ולעבור איתו על כל הזקן מבסיס השערות עד הקצה באופן שווה וכמובן, לא להזניח את השפם.

הזמן הטוב ביותר להשתמש בשמן זקן הוא אחרי מקלחת חמה וחפיפה עם שמפו שמותאם לשיער הפנים,   כאשר הנקבוביות פתוחות יחסית לספוג את השמן.

באשר לכמות השמן המומלצת לשימוש, הכל תלוי בנפח ואורך הזקן שלך. בחודש הראשון או השני לגידול הזקן אפשר להשתמש בכ 3-4 טיפות ליום. ככל שהזקן שלך אורך ומתמלא, הוא צורך יותר שמן, אז תגגדיל את הכמות עד 10 טיפות ביום עבור זקן בן שנה. מומלץ לבדוק את ההוראות של השמן שבו אתה משתמש, לכל חברה יש שמן בריכוז שונה והמלצות מינון שונות.

שמן לזקן עם ריח או  נטול ריח?

זה עניין של בחירה אישית. אבל, יש דברים חשובים שכדאי לשקול.

רוב המוצרים לזקן כמו שמפו לזקן, באלם לזקן או בושם זקן,  מגיעים מבושמים. בהנחה שאתה משתמש ביותר ממוצר אחד לטיפוח הזקן שלך, אתה עלול לגרום לענן של ריחות. כולנו בעד זקן שמריח טוב, אבל החפיפה של הריחות יכולה ליצור עומס יתר סנסורי, על עצמך ועל אחרים.

מעבר לכך, שמן מבושם מכיל אלרגנים לעומת שמן לא מבושם שמכיל רק תמציות של צמחים בריכוז גבוה. מאחר ומאחורי הזקן מסתתר עור הפנים חשוב להשתמש במוצרי זקן טבעיים וללא חומרים רעילים שיכולים לפגוע בו. כמו גם בושם לזקן, שחשוב שיהיה מיוצר מאלכוהול לא רעיל (אתנול) ולא מאלכוהול רעיל (מתנול) שמזיק לעור ולשיער הזקן.

לפרטים נוספים אודות מוצרי טיפוח לזקן מבית היילי - לחץ כאן

שימוש בשמן לזקן