למה חשוב להשתמש בשמפו לזקן?

גברים גידלו זקן מתחילת האנושות, אך מאז השתנו פני הדברים. הזקן הפך להיות דומיננטי במראה הגברי ולכן כמעט כל מי שמגדל זקן רוצה לשמור על מראה מטופח. מרבית הגברים המזוקנים משתמשים בשמפו רגיל כדי לחפוף את הזקן שלהם ואינם מודעים לכך, שיש דרך יעילה ומתאימה יותר לטיפוח הזקן. שיער הזקן שונה משמעותית משיער ראש: הוא עבה יותר, גס יותר ונוטה יותר להזדהם ולהינזק מהסביבה, ולכן חשוב לחפוף אותו בשמפו המותאם במיוחד לזקן, כזה המופק מחומרים טבעיים, ללא מלחים שמנקה את השיער ביסודיות מרכך ומעדן אותו וגם שומר על לחות העור.

מה הם היתרונות בשימוש בשמפו לזקן?

  1. ככל שהזקן ארוך יותר כך הפנים מגרדות יותר. על מנת להימנע מיובש וגירוי, צריך לדאוג לזקן ולטפח אותו. שמפו לזקן Ultra Soft מבית HiLée מופק מחומרי גלם איכותיים ומכיל תמציות צמחים אורגניים אשר מסייעות להתמודד עם הגירוד והגירוי בעור.
  2. שיער הזקן בדרך כלל מאוד עבה ולוכד חלקיקי מזון זעירים ומזהמים סביבתיים כמו גם רוק וזיעה במיוחד בחודשי הקיץ החמים. התוצאה הסופית מלכודת לחיידקים מצב שעלול להוביל לזיהומים שונים, לא רק עבור מי שמגדל אותו, אלא גם עבור הסובבים אותו. שמפו וסבון רגילים אינם אפקטיביים באותה מידה בניקוי השיער ועור הפנים כמו שמפו ייעודי המותאם במיוחד לזקן, המנקה ביסודיות את שיער הפנים והעור שמסתתר תחתיו מקטין את הסיכון לזיהום ועם זאת שומר על העור והשיער בניגוד לשימוש במוצרים המכילים חומרים כימיים שעלולים לפגוע בו.
  3. שיער זקן, עקב היותו גס ומסולסל, מאוד קשה לשליטה ועיצוב, שימוש יום יומי בשמפו לזקן ירכך את הזקן, יקל על העיצוב ויעניק לו מראה עדין יותר.
  4. שימוש במוצרי טיפוח נוספים לזקן כמו שמן לזקן, באלם לזקן ועוד, יהיה יעיל יותר ואפקטיבי כאשר שיער הזקן חפוף בשמפו איכותי לזקן מחומרים טבעיים שאינם מייבשים אותו. בשימוש עם שמפו ייעודי לזקן נקבוביות העור יהיו פתוחות כדי לספוג את החומרים הנוספים שהחלטתם לפנק את הזקן שלכם בהם כדי שיראה מטופח ומעוצב.
  5. עדיין לא קיים מוצר שמעודד צמיחה אך שימוש בשמפו איכותי לזקן פותח את הנקבוביות ומסייע לשערות כלואות לצמוח.

לסיכום: החכמה בגידול הזקן היא לבחור במוצרים איכותיים וטבעיים שהותאמו במיוחד לשיער הפנים בכדי לאפשר לו  לגדול בצורה הטובה ביותר מבלי שהעור שלכם ירגיש שאתם מגדלים זקן, ומוצרים שאינם מכילים חומרים כימיים שעלולים לפגוע בעור שלכם כי ביום שתחליטו להיפרד מהזקן זה יכה בכם.
השמפו לזקן  Ultra Soft של "HiLée" הינו מוצר חיוני עבור הגבר המזוקן המודרני. הוא מועשר בויטמינים, מינרלים, חומצות אמינות תפוח ותרכובת של תמציות צמחים אורגניים אשר מנקים בעדינות וביסודיות את השיער ועור הפנים, שומרים על לחות העור וריכוך של השיער ובכך מבטיחים טיפול עדין וראוי לזקן שלכם. הודות לחומציות הטבעית שלו, שמפו לזקן Ultra Soft ניתן לשימוש יומיומי.

 

למה חשוב להשתמש בשמפו לזקן?