כל היתרונות בשימוש בקרם עיניים לגבר

הגבר המודרני מבין שכדי להיראות טוב עליו לטפח ולשמור על העור שלו, ולכן בשנים האחרונות מוצרי טיפוח ומוצרי אנטי אייג'ינג לגברים הפכו פופולריים מאוד. למרות שעור הגבר עבה יותר וקשוח יותר הוא דורש כמות רבה יותר של לחות, טיהור והתחדשות כמו העור של הנשים.

למה בכלל צריך קרם עיניים לגבר?

לילות בלי שינה, מתח יום יומי גובר, שעות ארוכות בעבודה, עבודה מרובה מול מסכי מחשב, טלוויזיה ופולטי קרינה אחרים, זיהום אוויר, הזדקנות מוקדמת של העור ונטייה גנטית לפיגמנטציה הן מרבית הסיבות השכיחות שבגללן העיניים שלנו מסגירות את השחיקה היום יומית, את השנים שחלפו ואת קצב החיים המהיר שלנו.
העור הדק שסביב העין הוא הסיבה העיקרית להיווצרות של קמטוטים, נפיחויות וכהויות והוא מסגיר זרימת דם בלתי מספקת, הנימים סביב העיניים בולטים יותר וזה מודגש בעיקר אצל גברים בעלי עור כהה ונטייה לפיגמנטציה.

מה היתרונות של קרם עיניים לגבר?

אזור העיניים זהו האיזור הרגיש ביותר בפנים ולכן הן זקוקות לטיפול ברכיבים העדינים ביותר. העור סביב העיניים דק פי 2 יותר מהעור בשאר חלקי הפנים, ואין לו תמיכה של תאי שומן כמו בשאר איזורי הפנים.
במהלך היום אנו מאמצים את עור העיניים בתדירות גבוה – עוצמים ופוקחים את העיניים, ממצמצים בתדירות גבוהה וכו'. מאחר והעור באיזור העיניים כל כך שבירירי חשוב להשתמש בלחות והזנה ייעודית לאיזור זה, המבוססת על חומרים טבעיים ועדינים, כדי למנוע יובש ושבירה של העור, נפיחות, קמטוטים, ולמנוע גירוי ודמע באזור העיניים.

מתי מומלץ להתחיל להשתמש בקרם עיניים לגבר?

רצוי להתחיל להשתמש בקרם עיניים לגבר כבר מגיל 25-26, מריחה קבועה של קרם עיניים לגבר תעשיר את העור ותוכל לסייע במניעת נזק עתידי לאיזור העיניים. אבל אם עדיין לא התחלתם, אף פעם לא מאוחר. גם אם הגעתם לגיל 40 + ואתם מתחילים לראות את השפעות הגיל על העור, כדאי כבר עכשיו להתחיל להשתמש בקרם עיניים לגבר כדי לשמור על הקיים.

איך מומלץ למרוח קרם עיניים לגבר?

לאחר שטיפת הפנים בשמן הידרופילי, על עור פנים נקי ויבש מניחים את הקרם על קצה האצבע ובטפיחות עדינות סופגים את קרם העיניים לגבר באזור העפעפיים העליונים והתחתונים ובקצוות העיניים. חשוב להניח את הקרם בטפיחות עדינות על העור ולא במריחה מאחר וזה איזור דק ועדין מאוד.

לאחר שימוש קבוע כחלק משגרת הטיפוח היומיומית בקרם עיניים לגבר ניתן יהיה להבחין בשיפור בטונוס העור במרקם ובמראה שלו. 

כל היתרונות בשימוש בקרם עיניים לגבר