מסרק מעץ – הדבר הנכון לעור ולקרקפת שלכם

חיפוש מסרק מעץ איכותי זו משימה לא פשוטה. טיול בקניון וברשתות הפארם יביא אתכם לממלכה סבוכה של מסרקים זולים מפלסטיק, מסרקים ממתכת, מסרקים של מותגים, מסרקים עם טכנולוגיות חדשות ומשונות, מסרקים קטנים וגדולים, עם ידית ובלי ידית.  השוק מלא בסוגי מסרקים שונים ואי אפשר לדעת מה עמיד יותר ועמיד פחות, מה יישבר תוך שבועיים ומה יחזיק שנים. מסרקים גם הולכים לאיבוד הרבה, אז תמיד כדאי שיהיו לפחות שני מסרקים בבית למקרה חירום, ועד אחד בתיק לשעת צרה.

מחקרים מראים כי החומר העמיד והאיכותי ביותר לשימוש בייצור מסרקים הוא דווקא – עץ. החומר הכי פשוט של הטבע הוא זה שמחזיק הכי הרבה זמן ומאפשר סירוק נעים לשיער מבלי לתלוש שיערות ומבלי לפגוע בקרקפת או בשיער הפנים כמו מסרקים מחומרים אחרים.

היתרונות של מסרק מעץ הם:

  1. ההרגשה על הקרקפת ועל עור הפנים מאוד נעימה ביחס למסרקים מפלסטיק ומתכת. שימו במסרק מעץ עוזרת להזרמת דם תקינה ולהזנה טובה של שיערות הראש.
  2. הסיבים של מסרק העץ משמשים כקונדישינר טבעי כאשר בזמן הסירוק, שמני גוף טבעים יוצאים מן הקרקפת ועור הפנים ועוטפים את השיער לכל אורכו.
  3. עמידות – שיניים של מסרק מעץ הן עמידות ביותר ומחזיקות המון זמן מבלי להישבר בקלות. הניקוי הוא קל ונוח יותר ולא נשארים חומרים לא רצויים על המסרק לאחר הסירוק.

איך ניתן לשמור על מסרק מעץ?

שטיפה במים חמים וסבון תנקה את כל השומנים והלכלוך העודף מהמסרק ותחזיר אותו למצב תקין ונקי ומוכן לשימוש הבא.

מסרק מעץ – הדבר הנכון לעור ולקרקפת שלכם