שמן הידרופילי - הבריאות של העור שלנו

אין אחד כמעט שלא שוטף את הפנים שלו לפחות פעם ביום. שטיפת הפנים היא חלק מאוד חשוב בשגרת חיינו ומנקה את הנקבוביות ואת השמנוניות של הפנים לאחר השינה, לאחר יום עבודה או סתם כי הזענו או אנחנו מרגישים מלוכלכים.

אין גם אחד שלא ביקר בסופר פארם או באחד מהסופרים הגדולים וראה כמה סבוני פנים יש במדפי הקוסמטיקה השונים. עשרות סבונים שונים של עשרות חברות שונות – מקומיות וזרות, במחירים שונים ובגדלים שונים.  מרבית התכשירים לרחצת פנים מכילים חומרים כימים שאמנם מנקים את העור אך עלולים להיות מזיקים לרגישים.

אצלנו בהיילי שמים דגש על הטבע ועל חומרים אורגניים. לכן החלטנו ליצור במיוחד לשטיפת פנים את השמן ההידרופילי הייחודי שלנו. לשמן ההידרופילי יש את תכונות הניקוי הגבוהות ביותר. זהו פתרון מושלם לכל סוגי העור. השמן הינו תכשיר ניקוי עדין להפליא (זוהי תכונה הכרחית במיוחד לטיפול בעור רגיש).

 שמן הידרופילי מוסיף לחות לעור ויוצר מחסום הגנה שמסייע בשמירת הרעננות והלחות של העור לאורך זמן ממושך יותר. לכן זהו תכשיר ניקוי מצוין לעור שמן, בעייתי ולעור יבש. התכשיר יכול לשמש כניקוי בסיסי לעור פנים שגם מנקה ביסודיות איפור עמיד בעור הפנים והעיניים.

אם אתם מעוניינים להגן ולטפח את העור שלכם בצור הטובה ביותר – קנו עוד היום את השמן ההידרופילי שלנו ותזכו לעור נקי ומושלם לטיפוח.

שמן הידרופילי - הבריאות של העור שלנו