מהם קמטים וכיצד אפשר לטפל בהם?

אז קמתם בבוקר יום אחד והלכתם לשטוף פנים. צחצחת שיניים, ניקיתם את הלכלוך מהשינה ואז הסתכלתם במראה ושמתם לב לקמט חדש ליד העין. לא כיף, נכון? קמטים הם נזקי זמן שלצערנו אי אפשר להימנע מהם. כל אחד, בזמן שלו, "יקבל" על פניו את הקמט הראשון שלו. לרובנו זה אומר שהשעון מתקתק והזמן עבר בלי ששמנו לב ושאין מה לעשות מלבד לקבל את עול הגזרה שאמא טבע גזרה עלינו.

ובכן, לא כך הדבר. קמטים הם בעצם קפלים בעור. עם השנים העור מפסיק להיות מתוח והאלסטיות שלו יורדת. הרבה אנשים, ובמיוחד נשים, חושבים שהפתרון לקמטים הוא הזרקת בוטוקוס לקמט. בוטוקס הוא בעצם רעלן שיכול בכמויות קטנות להרפות פעילות של שרירי הבעה ולהפחית או להעלים קמטים לתקופה זמנים של מספר חודשים.

אבל מי מאיתנו רוצה להכניס רעל לגוף שלו כשיש אפשרות טבעית ואורגנית? רעלנים וחומרים כימיים עלולים לעורר תגובה אלרגנית קשה ולהחמיר את מצב הקמט ומצב העור של המטופל. תופעות לוואי כמו שינוי גוון העור, הופעת פצעים או הפסקת ההשפעה הפעילה של החומרים הם רק חלק מהצרות שעלולות לפקוד את המשתמש בחומרים כימיים בהזרקה לעור.

שימוש במוצרי טיפוח אורגנים וטבעים על עור הגוף משיג תוצאות מעולות להסתרה והעלמה של קמטוטים  ללא החדרה של חומרים מסוכנים ותוך עיכוב התפתחות קמטים נוספים. את המוצרים ניתן מרות על האזורים שבהם נמצאים הקמטים ותוך זמן קצר מבחינים בתוצאות.

לחברת היילי ביו קוסמטיקס יש ליין של מוצרים מתמציות צמחים שעונים בדיוק על בעיית הקמטים וההזדקנות:

  1. קרם לחותBIO SK  - שומר על לחות העור למשך 24 שעות ומשאיר את העור רענן ורך. המוצר מסייע להתחדשות העור ומחזיר לו את המוצקות והאלסטיות שאבדה לו.
  2. קרם עיניים – קרם שמטפל בכל הסממנים של הזדקנות ומחלק את המרקם שמסביב לקווי המתאר של העין. הקרם מעניק לאזור העין לחות פעילה לכל אורך היום תוך מניעת קמטוטי יובש והאצת התחדשות תאי העור.
  3. סרום ליפטינג – הסרום תורם  ביצירה של תהליכי הגנה על העורץ הסרום מועשר בלחות ומעודד גמישות תוך חדירה עמוקה ללעור והכנסת חומרים טבעים פעילים. הסרום משפר את דחיית תהליך ההזדקנות ובונה מחדש את העור הצעיר עם אלסטיות ומוצקות מחודשת.

אז א אתם מעוניינים להתגבר על סממני הזקנה, קנו עוד היום מוצר של היילי ותתחילו להתרגל למראה צעיר ורענן.

מהם קמטים וכיצד אפשר לטפל בהם?