6 דרכים מעולות לטיפוח הזקן

 

הקטע החדש של גברים בעידן המודרני הוא לגדל זקן. זקנים קטנים, גודלים, דקים, עבים – מכל הסוגים ובכל הגדלים, הם בכל מקום – והנשים אוהבות את זה. גברים רבים בוחרים לעצב את הזקן שלהם בצורות ועיצובים שמוצאים חן בעיניהם או שדומים לעיצובים של מפורסמים, אך כאשר זה מגיע לטיפוח הזקן – רבים מהם בבעיה.

בשביל זה אנחנו כאן – כדי לעזור לכם לשמור על הזקן שלכם בריא ונקי ולטפח אותו בצורה הטובה ביותר: הנה 6 דרכים מעולות לטיפוח הזקן!

  1. שמפו לזקן – כדאי לשטוף את הזקן לפחות פעם ביום. שמפו לזקן ישמור על הזקן שלך חלק, רך ונקי. שמפו רגיל לשיער לא מכיל את אותם חומרים פעילים ואת אותן פעולות ניקיון כמו שמפו ייעודי לזקן ועל כן מומלץ להשתמש בתכשיר המיועד לשימוש על שיער הפנים. מירחו מעט מהשמפו על היד ותעסו את הזקן עד ליצירת קצף ולאחר מכן שטפו את הפנים במים פושרים.ששמפו איכותי גם מחיל חומרים מונעי גירוד ובישום ריחני אז כדאי לא להתפשר גם כאשר אתם קונים שמפו לזקן.
  2. שמן לזקן – העניקו לזקן שלכם רכות וברק תוך מתן אפשרויות עיצוב לזקנים קשים ויבשים. האיכות של שיער הפנים תשתפר פלאים וההרגשה האישית שלכם ביחס למראה החיצוני ולאיך שהזקן שלכם נראה תהפוך חיובית עוד יותר.
  3. מסרק לזקן – לאלו מביניכם שיש להם זקן עבה מספיק בשביל לסרק אותו – עשו כן. סירוק הזקן מעורר את הזקיקים ומגביר זרימת דם באזור. בנוסף, סירוק מעיף לכלוך ושיערות מתות שכלואות בתוך שיער הפנים. מומלץ לסרק את הזקן לאחר שטיפתו במים ובשמפו כשהוא רך.
  4. העשר את הזקן שלך בחומרים טבעים – ישנם הרבה מאוד סוגי שמפו ותכשירים שונים לזקן שמכילים כימיקלים שמזיקים לעור הפנים שלכם ועלולים להוות סכנה ולגרום לנזק ברבות השנים. הקפידו להשתמש בעיקר בחומרים טבעיים כאשר אתם מטפחים את הזקן שלכם. חומרים טבעיים מועשרים במינרלים וויטמינים רבים שמספקים לעור ולגוף שלכם את מה שהוא צריך מבלי לפגוע בו ומבלי להחדיר לתוכו חומרים תעשייתיים רעילים.
  5. רחיצת פנים יומית – שטיפת הפנים עם חומרים כמו שמן הידרופילי תבצע ניקוי מושלם לפנים שלך ותעיף את כל החומרים המזיקים והלכלוך שהצטבר על הפנים ויכול להגיע לזקן שלך. שטיפה באמצעות חומר איכותי וייעודי לעור הפנים שישתלב עם שמפו הזקן ישפר את מרקם הזקן שלכם ויעשה אותו רך ונעים יותר לצד מרקם פנים חלק ונעים.
  6. קיצוץ הזקן – טיפוח שגרתי לזקן לא שלם ללא קיצוץ שיערות סוררות ועיצוב הזקן לצורה אחידה ומושלמת. קיצוץ קצות שיערות הזקן מונע קצוות מפוצלים בזקן ומאפשר לא לצמוח בצורה סדירה ותקינה. קיצוץ מאפשר עיצוב ראוי בשילוב עם טיפוח קוסמטי ומעניק לזקן מראה מסודר ונקי.

 

אז אלה היו 6 טיפים לעזרה למגדלי הזקן. חשוב מאוד לשים לב לדגשים שהועלו כאן ולבחור במוצרים איכותיים ככל האפשר כל מנת למנוע פגיעה בעור ופגיעה בזקן. שימוש בחומרים טבעיים ואיכותיים יהפוך את חוויית גידול הזקן לבלתי רגילה ואת הזקן שלכם למיוחד במינו בים הזקנים שניתן לראות מדי יום.

בהצלחה!

6 דרכים מעולות לטיפוח הזקן