הדרך הטובה ביותר להיפטר מאקנה במהירות

איך להיפטר מאקנה במהירות?

סובלת מאקנה? הפנים שלך מלאות בפצעונים לא אסתטיים? נמאס לך להתאפר כדי להסתיר את הבושה? אין לך מה לדאוג יותר – הקץ לאקנה ופצעונים כבר כאן!

הסיבה המדויקת להיווצרות אקנה לא ידועה לחלוטין אך ידוע כי הבעיה תורשתית ונגרמת ממתח נפשי, הצטברות של תאי עור מתים, שימוש בתרופות כמו סטרואידים, חיידקים בנקבוביות העור, פעילות הורמונלית ערה ועוד.הטיפול הרגיל באקנה כולל הסרת עור, קטילת חיידקים מקומית, קטילת חיידקים באמצעות משחות אנטיביוטיות ותכשירים כימיים מיוחדים להשמדת הפצעים.

אחד הפתרונות היעילים ביותר הוא שילוב של כמה תכשירים טבעיים שמטרתם אחת – להשמיד כל זכר לאקנה ולמנוע את חזרתו. להיילי ביוקוסמטיקס יש ליין מוצרים איכותיים לטיפול באקנה.

התכשיר הראשון הוא שמן הידרופילי – לשמן יש תכונות ניקוי גבוהות ביותר שמתאים לכל סוגי העור ובמיוחד לעור רגיש. שמן זה מוסיף לחות לעור ויוצר מחסום הגנה שמסייע בשמירת רעננות ולחות של העור לאורך זמן ממושך. התכשיר מעולה לעור בעייתי, פצוע ויבש.

התכשיר השני הוא קרם ייעודי לאקנה. קרם בעל לחות ונוסחא ייחודית של תמציות צמחים שמשמש למניעה וטיפול יעיל לדלקות אקנה מסוגים שונים. הקרם הינו אנטי דלקתי ומשפר באופן משמעותי את חסינות העור. הוא שומר את הלחות הטבעית של העור ומגן עליו מפני זיהומים ודלקות נוספות. הקרם מתאים לשימוש יום יומי כדי לשמור על שגרת הטיפוח, למנוע היווצרות פצעונים ודלקות אקנה ולהעניק לעור מראה בריא ונטול ברק או לטיפול נקודתי עם הופעת הפצעונים. תוצאות מתקבלות החל מהשבוע הראשון לשימוש בקרם .

התכשיר השלישי הוא נקודתי יותר והוא הג'ל המרוכז של היילי לטיפול באקנה. תכשיר מרוכז, בעל הרכב חדשני וייחודי על בסיס צמחי מרפא בלבד, הפועל ביעילות, במהירות ובאופן ממוקד למניעה ולטיפול בפצעים והפחתת שמנוניות בפנים, בצוואר, בחזה ובגב. הג'ל מופק מתרכובת ייחודית של צמחי מרפא כגון: שיזף סיני, טיון השמש, גדילן מצוי ושמן עץ התה. חומרים אלו פועלים בסינרגיסטיות יחד ומשיגים פעילות משולבת: הג'ל מחטא ומגן על עור הפנים, מפחית גודש ואדמומיות, מונע התפתחות פצעונים, מפחית שמנוניות ומונע היווצרות נגעי עור. הג'ל נספג במהירות, הוא מקל על העור ומרגיע אותו. הוא אינו מייבש את העור ומאזן את הלחות הטבעית של העור. שימוש קבוע בג'ל גורם לריפוי ואיחוי מהיר של הפצעים ומשפר באופן משמעותי את טקסטורת העור כולו

אז בואו קנו עוד היום את הטיפול המשולב באקנה ובפצעונים ותכינו את הפנים שלכם לעתיד חדש וחלק.

הדרך הטובה ביותר להיפטר מאקנה במהירות