איך לטפח זקן בצורה הטובה ביותר - מיומנו של בחור מזוקן

מאז ומתמיד אהבתי זקנים! אחרי הצבא החלטתי להתחיל לגדל את הזקן שתמיד חלמתי עליו והפסקתי להתגלח. חשבתי שזאת הולכת להיות משימה פשוטה למדי אבל לצערי לא כך היה. הזקן ממש גירד לי בצוואר ובלחיים, הוא היה קשה, יבש, לא נעים בכלל למגע. החלום שלי התנפץ ומאוהב זקנים התחלתי לסלוד מהם וחזרתי להתגלח ולהיראות צעיר בלפחות 10 שנים.

אחרי כמה חודשים שמעתי מחבר על אפשרות של שימוש במוצרים לזקן שימנעו בדיוק את כל מה שסבלתי ממנו ושכדאי לי להתחיל לגדל את הזקן שלי מחדש ולתת הזדמנות. אחרי חודשיים של גידול זקן שוב התחלתי להרגיש גירודים ואי נעימות ומהר מאוד התייאשתי ואמרתי לאותו חבר שזה בכלל לא עוזר לי ואפילו מזיק ( התחילו להופיע לי כתמים של גירוי על הפנים. לא נעים).

כשאני על סף ייאוש וגילוח נוסף של הזקן שכבר הספקתי לגדל – גיליתי את העולם של מוצרי טיפוח טבעיים. מסתבר שהייתי אלרגי לכל הכימיקלים והרעלים שהיו במוצרי הטיפוח של החברות הגדולות שהכרתי. המוצרים הטבעיים שינו את החיים שלי ואת שגרת טיפוח הזקן שלי לשונה ומיוחדת במינה. שמן לזקן, קרם לזקן, שמפו לזקן ועוד מגוון מוצרים עם חומרים אקטיביים יעילים ועם ריחות וניקוי יסודי.

החומרים הטבעיים לא עשו לי אלרגיה בעור ולא גרמו לי לפריחה. הזקן שלי רך ונעים למגע מתמיד והגירודים נפסקו לחלוטין. אני כבר כמעט שנה עם הזקן שלי ואני נהנה ממנו כמו שלא נהניתי בעבר. אני מאוד ממליץ על מוצרי היילי ביוקוסמטיקס שעזרו לי לאהוב מחדש את הזקן שלי ולהבין שאין זקן רע - יש זקן שרע לו.

איך לטפח זקן בצורה הטובה ביותר - מיומנו של בחור מזוקן