עובדות שידהימו את הגברים המזוקנים

מגדל זקן ? הנה כמה עובדות שחשוב לדעת:

המדענים קבעו, כי בכל הנוגע לבקטריות, הזקן שווה ערך לאסלה. מיקרוביולוג אמריקני זועזע לחלוטין מן התוצאות.

הזקן, שהפך לאחרונה לגורם משמעותי במראה הגברי, הוא למעשה קרקע פורייה לגידול בקטריות ויכול להיות מקור לדלקות עור לא רק אצל בעליו, אלא גם בקרב אלה הסובבים אותו.
המצב הופך מורכב עוד יותר נוכח ההרגל של ליטוף תכוף של הזקן.

זקנים אינם בלתי מזיקים. KOAT, תחנת טלוויזיה אמריקנית שמרכזה באלבקרקי ושהנה חברת בת של ABC, הוכיחה כי הצאר הרוסי פטר הגדול צדק כשפרסם את הצו שהורה לכל נתיניו – למעט איכרים ואנשי כמורה – לגלח את זקניהם.
במהלך הניסוי נלקחו דגימות של בקטריות מזקניהם של כמה מעובדי התחנה והוכח, כי המיקרופלורה של הזקן אינה שונה בהרבה מזו שנמצאת באסלות השירותים.


הניסוי נוהל על-ידי המיקרוביולוג ג'ון גולוביץ'. "בדרך כלל, תוצאות של מחקרים אינן מפתיעות אותי, אבל הפעם אני פשוט בהלם", הוא סיפר לעיתונאים.
לדברי המדען, הבקטריה שגדלה בצלוחיות המעבדה הייתה מזן זהה לזה ש"מוכר לנו מאסלות המזוהמות בצואה".


במהלך ראיון עם ה"דיילי מייל" הסבירה קרול ווקר, רופאה מייעצת במרכז הטריקולוגי של בירמינגהם, כי הזקן משמש למעשה כ"ספוג בקטריאלי", משום ששיער הפנים המסתלסל והעבה לוכד פיסות קטנות של מזון ולכלוך שמקורן בסביבה;
אלה משתלבות בטיפות המופרשות מן האף וברוק ובסופו של דבר יוצרות סביבה נוחה לצמיחתן של בקטריות. יתר על כן, נוכחות הבקטריות מגדילה את הסיכון לזיהומי עור, להעברת דלקות בקטריאליות או לחדירה של פתוגנים לחלל הפה.


ככל שהזקן סבוך יותר, כך גדלה הסבירות לכך שהוא יספח אליו בקטריות ולכלוך; בין זקיקי השערה נמצאים מיקרובים. לפיכך, מומחים מסוימים סבורים כי החלק ה"מלוכלך" ביותר של הזקן נמצא באזור הנחיריים והפה.
מוצרי החלב הם המסוכנים מכולם. לאחר צריכתם, זקני הגברים מוצפים למעשה במיקרובים.

לזקן נודעת השפעה שלילית גם בעת מחלה. עיטוש ושיעול גורמים לחדירת בקטריות לתוך הזקן והדבר מוביל להתרבות של חיידקי סטפילוקוקוס.


אם יש לך תשוקה לזקן, הרופאים ממליצים על שטיפה של שיער הפנים כחלק משגרת הטיפוח היום יומית מאחר ובהיעדר גילוח קבוע,
תאי עור מתים על שטח הפנים עשויים להיתפס בזיפים הצומחים מחדש ולגרום לזיהום ולגירוי בעור.
כמו כן לשמירה על היגיינה מירבית, על בעלי הזקנים להפחית את המגע בזקן ככל שניתן, לשטוף את ידיהם דרך קבע ולהשתמש בשמפו טבעי לזקן, שמותאם במיוחד לשיער הזקן ועור הפנים.         

חברת היילי ביו קוסמטיקס פיתחה ליין של מוצרים איכותיים וטבעיים לטיפוח הזקן אשר יעניקו לזקנך את מה שבאמת מגיע לו וללא חומרים כימיים ורעילים שעלולים לפגעו בו.
שמפו לזקן Ultra soft, המופק מתמציות צמחים המכילות: ויטמינים, מינרלים ואנזימים פעילים אנטי דלקתיים המסייעים להרגעת העור והגנה על העור מפני נזקי UV וכן,
חומצות אמינו שהן בעלות תכונות המעניקות לשיער הזקן חיניות והזנה, מחזקות את שורש השיערה ומעוררות את צמיחת השיער.
השימוש בשמפו לזקן "Ultra Soft" יעניק לזקן שלך פעולה משולבת: הוא מנקה ומחטא את הזקן ביסודיות, שומר על לחות עור הפנים מתחת לזקן, עוזר להפחית את גירוי העור ומרגיע את העור,
מרכך את הזקן ומעשיר את שיער הפנים בלחות ומותיר את הזקן עם ניחוח נעים ורענן.
ערכה לטיפוח הזקן - מגוון ערכות מפנקות במיוחד עבור כל בעלי הזקנים אשר שמים דגש על טיפוח הזקן שלהם ושמירה על היגיינה אישית ומבינים את החשיבות של שימוש במוצרים לטיפוח הזקן כחלק משגרת הטיפוח היום יומית שלהם.

למידע נוסף ולכל שאלה, צרו איתנו קשר!

 

עובדות שידהימו את הגברים המזוקנים