ממה נוצרים ריחות רעים באיזורים האינטימיים?

 

כל אחת מאיתנו חווה מדי פעם ריחות גוף שונים כתוצאה מהפרשות טבעיות של הגוף שלנו. בדרך כלל אנחנו שמות דאורדורט ובושם שמסוגלים להסוות את הריח או פשוט חיות איתו בשלום.

הרבה נשים לא יודעות, אבל הריחות אינם נגרמים רק בגלל זיעה של הגוף. ישנו ריח המגיע מהאיזור האינטימי שלנו, איזור הנרתיק למשל, הנגרם בגלל שלל סיבות אפשריות. 

בזמן מחזור, פעילות גופנית והפרשות שונות מהאיזורים האינטימיים, הריח הטבעי של הגוף שלנו משתנה, ולעיתים ישנה תחושת אי נעימות וחוסר נוחות בין אם אנחנו לבד או סביב אנשים.

מחקרים הוכיחו כי 91% מהנשים שחשות בשינוי בריח, חוות חוסר נוחות וחוסר נעימות, שיכול להשפיע על הבגדים שילבשו, על מצב הרוח ועל ההתנהגות שלהן במיטה. בשל החשש שהסביבה תבחין בכך, יש השפעה לעיתים גם על הביטחון העצמי והתחושה הכללית.

אז ממה נגרם הריח?

הריח נוצר משגשוג של חיידקים מסויימים הגורמים לריח. ועכשיו נסביר - ישנם 2 סוגים של חיידקים באיזור הנרתיק (בשמם המקצועי "פלורה"). באוכלוסייה הראשונה ישנם חיידקים "טובים" לגוף שלנו, מכיוון שהם אלה שמגנים עלינו מפני חדירה של מזהמים העלולים לגרום לנו לבעיות רפואיות כגון פטריה בנרתיק. אלו חיידקים שחייבים להתגורר באיזור הנרתיק על מנת לגרום לפעילות תקינה באיזור. באוכלוסייה השניה, יש את אוכלוסיית החיידקים ה"רעים" ואלו הם שמייצרים את הריח הרע. את אוכלוסיית החיידקים הרעים אנחנו כמובן לא צריכים בסביבת הנרתיק שלנו, ולכן שמירה על היגיינה יכולה להמעיט את התפתחות החיידקים הללו באיזור זה.

כיצד מתפתחים החיידקים הגורמים לריח ואיך ניתן למנוע אותם?

ישנם איזורים כמו האיזור האינטימי, כפות הרגליים ובית השחי שהם איזורים שיותר רגישים לשגשוג של חיידקים. כשהאיזור סגור ולח יותר קל לחיידק להתיישב על האיזור ולהתרבות. זאת הסיבה למה אנחנו שמים דאורדורט בבית השחי או חווים ריחות מכפות הרגליים.

איך ניתן למנוע את הריחות מהאיזור האינטימי?

בכדי לתת פתרון אחת ולתמיד, פיתחנו את הקרם המונע ריחות מהאיזורים האינטימיים "אינטימה".

אינטימה הוא קרם המונע ריחות רעים מהאיזורים האינטימיים 24/7, מבלי לפגוע בחיידקים הטובים שצריכים לשגשג באיזור זה וכמובן מבלי לפגוע בפלורה של האזור האינטימי.

מהרגע מריחת הקרם, את מוגנת מריחות עד 7 ימים מלאים.

אז איך עד עכשיו לא שמעת עליו?

רופאי נשים רבים ממליצים לא להשתמש בתכשירי קוסמטיקה לאזור האינטימי. הסיבה היא שבאיזור זה חייבים להיות חיידקים המתרבים באיבר המין שלנו ואחראים על פעילות תקינה של הגוף, ולכן תכשירי קוסמטיקה רבים עלולים לפגוע בחיידקים אלה ובפלורה הטבעית באיזור זה.

היילי ביו-קוסמטיקס פיתחה במשך שנים את קרם האינטימה המבוסס על תמציות צמחים ותרכובות אורגניות מיוחדות המגנות על העור שלך מפני התפתחות החיידקים הגורמים לריח אך לא פוגעות בחיידקים האחרים. 

בנוסף הקרם נוצר בדרגת PH מאוזנת אופטימאלית לאיזור זה של הגוף (בשונה מקרם גוף שלא מורחים באיזור זה, את הקרם ניתן למרוח גם בבית השחי והוא אינו מכיל אלומיניום).

ולשאלה החשובה באמת - האם הקרם פותר את הבעיה?

הקרם מגן על העור מהחיידקים המפיצים את הריח מבלי לפגוע בחיידקים שצריכים להיות באיזור זה.

הקרם לא רק נותן רעננות מתמשכת ומגן על התפתחות החיידקים 24/7 הוא גם מאוד מומלץ לשגרת הטיפוח הנשית, להרגשה טובה, לספונטניות עם בני זוג במיטה ולהפחתה של כמות המקלחות ביום.

היכן ניתן לרכוש את הקרם?

הקרם הוא פיתוח בלעדי של חברת היילי ובישראל ניתן לרכוש אותו דרך האתר:

https://www.hilee.co.il/product/view/your-intima-cream

 
 
ממה נוצרים ריחות רעים באיזורים האינטימיים?